Cvičení žen a mužů

Rozvrh cvičení

 pondělí 17.30 - 18.30 Jumping Petra Veselá
 středa   17.30 - 18.30 Pilates č. 42 Lenka Kuběnová
 středa   19.00 - 20.00 Kruhový trénink č. 43

 Veronika Gabrielová

 čtvrtek 17.00 - 18.15 Jóga č.  MarieKrutinová Hanzlíková
   
   

 

 

Platba

trampolíny

 • Roční poplatek - 1860,-                       60,-/hod
 • Pololetní poplatek - 840,- do 9.12    70,-/hod
 • Hodinová platba - bez rezervace místo nezaručeno - 80/hod

jóga

     -   Kurz jógy 12 lekcí do 12.12.              960,-/kurz

 

pilates, kruháč

 • Roční poplatek - 1280,-                       40/hod
 • Pololetní poplatek - 600,- do 9.12      50/hod
 • Hodinová platba - bez rezervace místo nezaručeno - 60/hod

  

Pilates - Pilatesova metoda se snaží docílit řízeného pohybu ze silného středu těla, cílem Pilatesovy metody je:

 • vybudovat silné, pevné, štíhlé tělo
 • posílit ochablé svalstvo, protáhnout svaly zkrácené
 • odstranit svalové dysbalance ,vadné držení těla a následně pak zmírnit bolesti zad, migrény, menstruační bolesti a jiné
 • zlepšit dýchání, podpořit prokrvení a činnost životně důležitých orgánů
 • zajistit celkovou vnitřní rovnováhu, fyzickou a psychickou pohodu

 

Kruhový trénink - Je to druh silového a kondičního cvičení pro všechny věkové kategorie.

Správný kruhový trénink obsahuje počáteční zahřátí a závěrečné protažení. Během lekce se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé v pravidelném intervalu. Pravidelným cvičením se tělo nejen zpevňuje, ale i zvyšuje jeho kondice. Nepotřebujeme žádné speciální stroje, vystačíme si s činkami, bosu nebo kettlebelly. Tréninky jsou obměňovány, abychom stále zlepšovali svoji fyzickou kondici.

 

Jumping - 

Jumping® PROFI trampolínu perfektně vystihují tři slova: jedinečná, kvalitní, bezpečná. Tato trampolína byla vytvořena tak, aby splňovala veškeré bezpečnostní požadavky a naprosto vyhovovala potřebám Jumping®. Zkrátka skákání na ní vám půjde jedna báseň.

Trampolína se skládá z vysoce kvalitních materiálů, má hexagonální trubkový ocelový skelet, opěrná madla pro zvýšení bezpečnosti a větší dynamiku skákání. Systém speciálního zavěšení výpletu zajišťují gumolana s polypropylenovým opletem zmírňujícím opotřebení. Celá konstrukce trampolíny je podpíraná šesti ocelovými nohami. Jumping® PROFI trampolína je praktická při přenášení, její celková váha je pouhých 13 kg. Trampolína disponuje nosností až 130 kg.

Vysokou kvalitu trampolín potvrzuje také získaný certifikát kvality a bezpečnosti světově uznávané společnosti TÜV SÜD, poskytující nezávislé ověřování a certifikace.

Skákání na Jumping® PROFI trampolíně nezatěžuje zdraví a má příznivý vliv na klouby a páteř. 

Jóga - 

Hatha jóga je ideální formou jógy pro všechny, kteří s jógou začínají a chtějí nejen protáhnout své tělo, ale i zklidnit svou mysl a odpočinout si od každodenních starostí. Při cvičení jde o harmonizaci těla a energie. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Pozitivně ovlivňuje všechny tělní systémy a udržuje člověka v duševní pohodě. Náplní lekcí jsou nejen jednotlivé pozice (ásany), ale i práce s dechem (pranajáma) a relaxace. Cvičením hatha jógy lze dosáhnout zlepšení kvality života v mnoha ohledech - budete se cítit odpočinutější, pružnější a budete lépe zvládat stres.

© 2020 - DDM Stod
O nás | Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací