Centrum vzdělávání

Toto centrum je určeno pro předškolní děti od jednoho roku, za přítomnosti rodičů. Hodiny mají určité schéma, které vychází z ročního plánu zařízení. Jednotlivé výukové plány všech věkových skupin na sebe navazují a děti tak přecházejí z jedné věkové skupiny do skupiny následující a již mají osvojené návyky výuky. Zabýváme se především základním zlepšením pohybových dovedností, naučení správných návyků a samostatnosti. Každé cvičení je přizpůsobeno vývojovému stupni, věku a schopnostem dítěte.

 

Hodiny jsou rozděleny dle věku takto:

Cvičeníčko č. 14 úterý - 10.00 - 11.00  - rodiče a děti 2 - 3 roky

Rodiče a děti si přinesou - přezůvky, oblečení na cvičení, pití. Na hodiny prosím choďte včas. Hodiny si rezervujte oproti platbě na recepci DDM.

 

Cvičeníčko č. 40 čtvrtek - 10.00 - 11.00 - rodiče a děti 1 - 2 roky

Pro děti, které již chodí. Rodiče a děti si přinesou - přezůvky, oblečení na cvičení, pití. Na hodiny prosím choďte včas. Hodiny si rezervujte oproti platbě na recepci DDM.

 

Cvičení v hale č. 67. středa - 17.30 - 18.30 - rodiče a děti od 3 let

Rodiče a děti si přinesou - přezůvky, oblečení na cvičení, pití. Prosím choďte včas. Tato sportovní aktivita se platí ročním poplatkem v DDM Stod před zahájením první hodiny.

© 2018 - DDM Stod
O nás | Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací