Soutěž ve stolní tenise

Od 15.1. 2021 DDM Stod pro vás připravil hned 2 výzvy ve stolním tenise.

Výzva číslo 1

 

 

Vyzvi svého kamaráda, rodiče nebo sourozence na zápas ve stolním tenise. Následně se spolu vyfoťte a zašlete nám fotografii spolu s výsledkem odehraného zápasu.  Fotografie posílejte do zpráv na náš FB nebo IG. Čím vyšší počet vyzvaných lidí, tím více se zvyšuje tvá šance na výhru. Limit fotografií není určen, avšak musí splňovat, že pokaždé daný zápas bude s jinou osobou. Fotografie můžete zasílat až do 31. 1. 2021. Následně ze všech zaslaných fotografií vylosujeme vítěze a výsledky umístíme na naše stránky.

 

Výzva číslo 2

Distanční turnaj ve stolním tenisu. Přihlašovat se můžete na našich FB nebo IG stránkách. Do zprávy uveďte: jméno, příjmení, kategorii, tel. číslo a e-mail na který vám následně zašleme další informace. Přihlašovat se můžete až do: 24. 1. 2021. Na všechny vítěze čeká plno zajímavých cen.

Na výběr máte ze 4 kategorií:

  1. stupeň
  2. stupeň
  3. PEDAGOGOVÉ DDM
  4. RODIČE

JEDNOTLIVÉ VÝZVY MŮŽETE PLNIT NA SVÝCH NEBO NAŠICH PINGPONGOVÝCH STOLECH, KTERÉ JSOU UMÍSTĚNÝ V PARKU PŘED DDM. PO-PÁ OD 8:00-15:00 MOŽNOST ZAPŮJČENÍ PÁLEK A MÍČKŮ U NÁS V DDM.

BLIŽŠÍ INFORMACE O JEDNOTLIVÝCH VÝZVÁCH NAJDETE NA NAŠICH FB A WEBOVÝCH STRÁNKÁCH DDM STOD.

PŘIPOMÍNÁME, ŽE PŘI ZAPOJENÍ DO TURNAJE JE NUTNÉ ŘÍDIT SE AKTUÁLNÍMI NAŘÍZENÍM DLE VLÁDNÍHO EPIDEMILOGICKÉHO SYSTÉMU PES!

 

https://www.ddmstod.eu/ke-stazeni.html

ZPĚT

© 2021 - DDM Stod
O nás | Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací