Republikové finále ve florbalu 2019

Přijď fandit na republikové finále Sportovní ligy ZŠ ve florbale!

 

 

RÁMCOVÝ ČASOVÝ PROGRAM

16. 5. 2019 - ubytování družstev z delší vzdálenosti, prezence

17.5.2019 - příjezd družstev z kratší vzdálenosti, prezence, hrací den

Hala I.

17. 5. 2019 - hrací den

8.00 - 9.00hPrezence 
9.00hTechnická porada 
9.30hSlavnostní zahájení 

Utkání ve skupinách

 Hala I. - hřiště 1  Hala I. - hřiště 2 
10:00h

1 - 2 skupina A

ZŠ Jičín - ZŠ Tábor

 10:003 - 4 skupina A
ZŠ Brno - 5. ZŠ Cheb
 
10:20h

1 - 2 skupina B
ZŠ Česká Lípa - ZŠ Opava

 10:20h3 - 4 skupina B
ZŠ a MŠ Lipová - ZŠ Pardubice
 
10:40h

3 - 1 skupina A
ZŠ Brno - ZŠ Jičín

 10:40h4 - 2 skupina A
5. ZŠ Cheb - ZŠ Tábor
 
11:00h

3 - 1 skupina B
ZŠ a MŠ Lipová - ZŠ Česká Lípa

 11:00h4 - 2 skupina B
ZŠ Pardubice - ZŠ Opava
 
11:20h

1 - 4 skupina A
ZŠ Jičín - 5. ZŠ Cheb

 11:20h2 - 3 skupina A
ZŠ Tábor - ZŠ Brno
 
11:40h

1 - 4 skupina B
ZŠ Česká Lípa - ZŠ Pardubice

 11:40h2 - 3 skupina B
ZŠ Opava - ZŠ a MŠ Lipová
 
12:15h

osmifinále 1A-4C

 12:15hosmifinále 1C-4A 
12:40h

osmifinále 2D-3B

 12:40hosmifinále 2B-3D 
13:15h

čtvrtfinále 1A-4C/2D- 3B

 13:15hčtvrtfinále 1C-4A/2B-3D 
13.55h

o 5. - 8. místo

 13:55ho 5. - 8. místo 
14:20h

semifinále

 14:20hsemifinále 
14.45h

o 5. - 6. místo

 14.45ho 7. - 8. místo 
15.10h

finále

 15.10ho 3. místo 
15.45h

Slavnostní vyhlášení

Hala II.

17. 5. 2019

Hala II. - hřiště 1Hala II. - hřiště 2
10:00h1 - 2 skupina C
ZŠ a MŠ Angel, Praha - 33. ZŠ Plzeň
 10:003 - 4 skupina C
ZŠ a MŠ Kladno  - ZŠ Chomutov
 
10:20h1 - 2 skupina D
ZŠ Chlumčany - ZŠ Uherský Ostroh
 10:20h3 - 4 skupina D
6. ZŠ Mladá Boleslav - ZŠ a MŠ Stod
 
10:40h3 - 1 skupina C
ZŠ a MŠ Kladno - ZŠ a MŠ Angel, Praha
 10:40h4 - 2 skupina C
ZŠ Chomutov - 33. ZŠ Plzeň
 
11:00h

3 - 1 skupina D
6. ZŠ Mladá Boleslav - ZŠ Chlumčany

 11:00h4 - 2 skupina D
ZŠ a MŠ Stod - ZŠ Uherský Ostroh
 
11:20h

1 - 4 skupina C
ZŠ a MŠ Angel, Praha - ZŠ Chomutov

 11:20h2 - 3 skupina C
33. ZŠ Plzeň - ZŠ a MŠ Kladno
 
11:40h1 - 4 skupina D
ZŠ Chlumčany - ZŠ a MŠ Stod
 11:40h2 - 3 skupina D
ZŠ Uherský Ostroh - 6. ZŠ Mladá Boleslav
 
12:15h

osmifinále 1B-4D

 12:15hosmifinále 1D-4B 
12:40h

osmifinále 2C-3A

 12:40hosmifinále 2A-3C 
13:15h

čtvrtfinále 1.B-4.D/2.C-3.A

 13:15hčtvrtfinále 1.D-4.B/2.A-3.C 

 

Tabulky

Skupina A

 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ TáborZŠ Brno5. ZŠ ChebSkóreBodyPořadí
ZŠ Jičín Poděbradova       
ZŠ Tábor       
ZŠ Brno       
5. ZŠ Cheb       

Skupina B

 ZŠ Slovanka Česká LípaZŠ Opava, Edvarda BenešeZŠ a MŠ LipováZŠ PardubiceSkóreBodyPořadí
ZŠ Slovanka Česká Lípa       
ZŠ Opava, Edvarda Beneše       
ZŠ a MŠ Lipová       
ZŠ Pardubice       

Skupina C

 ZŠ a MŠ Angel Praha33. ZŠ PlzeňZŠ a MŠ Ukrajinská KladnoZŠ ChomutovSkóreBodyPořadí
ZŠ a MŠ Angel Praha       
33. ZŠ Plzeň       
ZŠ a MŠ Ukrajinská Kladno       
ZŠ Chomutov       

Skupina D

 ZŠ ChlumčanyZŠ Uherský Ostroh6. ZŠ Mladá BoleslavZŠ a MŠ StodSkóreBodyPořadí
ZŠ Chlumčany       
ZŠ Uherský Ostroh       
6. ZŠ Mladá Boleslav       
ZŠ a MŠ Stod       

 

ZPĚT

© 2019 - DDM Stod
O nás | Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací