Jumping IV.

ČÍSLO KROUŽKU:
38
MÍSTO KONÁNÍ:
aerobní sál DDM
DEN:
ST 16.00 - 17.00
ZAHÁJENÍ:
16. 9. 2020
UKONČENÍ:
26. 5. 2021
VĚKOVÁ SKUPINA:
5. - 6. třída
LEKTOR:
Lenka Kuběnová
KAPACITA:
15 osob
OBSAZENÍ:
10 osob
CENA:
1100,- 
POPIS:
Jumping patří co do počtu spálených kalorií během jedné cvičební lekce k těm nejúčinněj-ším. Samozřejmě záleží na intenzitě cvičení, v průměru však spálíte až 1 500 kcal za hodinu. To je téměř dvojnásobek než například během lekce zumby a až o třetinu více než při H.E.A.T. Zatímco kalorie z těla mizí, endorfiny se v něm díky intenzitě tréninku a jeho zábavné formě, hromadně vyplavují. Trampolíny mimo jiné unesou až přes sto kilo váhy, proto jsou ideální také pro lidi s nadváhou. Během tréninku se zapojují kromě základních svalů také hluboké vnitřní svaly v oblasti „core“ (středu těla) i svaly kolem páteře, což je nesmírně důležité pro celkovou kondici a držení těla. Základem je kombinace rychlých a pomalých skoků, dynamických sprintů a silových prvků, z čehož se stává perfektní kardio trénink. Jumping posiluje komplexně svaly celého těla a s přispěním rychlého a účinného pálení kalorií, je tak vhodný nejen pro všechny, kteří chtějí najít účinný způsob na snížení váhy, ale také pro ty, kteří se chtějí udržovat nebo si zlepšit fyzickou kondici.
Výhody Jumpingu: komplexní posílení svalů celého těla, posílení hlubokých vnitřních svalů, vysoký výdej a rychlé spalování tuků, příznivý vliv na kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalost, vhodné cvičení i pro rekonvalescenci po poranění nebo v případě kloubních problémů, příznivě ovlivňuje kondici svalů pánevního dna. 

ZPĚT

© 2021 - DDM Stod
O nás | Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací