Vaření

ČÍSLO KROUŽKU:
46
MÍSTO KONÁNÍ:
DDM Stod
DEN:
ČT 14:00-15:30
ZAHÁJENÍ:
17. 9. 2020
UKONČENÍ:
27. 5. 2021
VĚKOVÁ SKUPINA:
Všichni zájemci
LEKTOR:
Topinková
KAPACITA:
11 osob
OBSAZENÍ:
OBSAZENO
CENA:
500,- 
POPIS:
Děti zvládnou v kuchyni skoro totéž, co dospělí, a to především pokud k tomu mají správné vedení a vhodný návod. Děti baví seznamovat se s obyčejnými surovinami, základními technikami, dospěláckými jídly, protože i ty nejzákladnější věci jsou pro ně stále ještě nové. Zajímá je, jak uvařit jednoduchou polévku, jak udělat vaječnou omeletu nebo pomazánku na chleba, jak upéct kamarádům muffiny.
Děti touží po tom, aby se vyrovnaly dospělým a leckdy i dospěláky překvapily. Děti chtějí vařit normální jídlo, ne dětinské jídlo. Během kurzu děti společně vaří pod vedením našeho lektora. Co by to bylo za kurz vaření pro děti bez pořádného řádění v kuchyni, smíchu a upatlaných zástěr? Na našich kurzech se z dětí stanou na chvíli malí šéfkuchaři, naučí se spoustu nového a zažijí plno legrace. Plná bříška pro ně budou příjemným bonusem a vy se vůbec nemusíte strachovat, kdo tu spoušť v kuchyni potom uklidí, o všechno se postaráme společně s dětmi. 

ZPĚT

© 2021 - DDM Stod
O nás | Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací