Gymnastika I. začátečníci

ČÍSLO KROUŽKU:
17
MÍSTO KONÁNÍ:
Hala Stod
DEN:
ÚT 15:00-16:00
ZAHÁJENÍ:
15. 9. 2020
UKONČENÍ:
25. 5. 2021
VĚKOVÁ SKUPINA:
od 1. třídy všichni začátečníci
LEKTOR:
Krištofová, Topinková, Kršová, Drožďová
KAPACITA:
20 osob
OBSAZENÍ:
OBSAZENO
CENA:
900,- 
POPIS:
1. trénink v týdnu pro všechny začátečníky
Proč chodit na gymnastiku zrovna k nám do DDM ve Stodě? To je jednoduché—skvělé vybavení, skvělý kolektiv gymnastek i trenérek. V DDM se věnujeme gymnastice už několik let a v posledních třech letech jsme se do toho dali se vší vervou. Nakoupili jsme nové vybavení, jak na sportovní gymnastiku, tak i na moderní gymnastiku. Pro veliký zájem máme gymnastik hned několik a jsou rozděleny do kategorií dle věku. Od nejmenších prvňáčků, kteří teprve začínají, přes starší zkušenější děvčata a nakonec na nejstarší slečny od páté do deváté třídy. Ale do svých řad přibíráme samozřejmě i kluky, nebojte se přijít mezi nás. Gymnastika je základem pro všechny sporty.
Ke gymnastice neodmyslitelně patří i pohybové skladby, které se svou sestavou každoročně sklízejí úspěch na soutěžích, nejen v našem kraji. Takže pokud jste šikovní, máte rádi pohyb a tanec, tak neváhejte a přidejte se k nám. Trenérky se na vás moc těší a budou vždy dělat vše proto, abyste na trénink i z něj chodili s úsměvem. 

ZPĚT

© 2021 - DDM Stod
O nás | Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací