Florbal - pondělí

ČÍSLO KROUŽKU:
10
MÍSTO KONÁNÍ:
hala Stod
DEN:
PO 17.00 - 18.30
ZAHÁJENÍ:
24. 9. 2019
UKONČENÍ:
24. 5. 2021
VĚKOVÁ SKUPINA:
mladší žáci 2008
LEKTOR:
Kuběna, Jelínek
CENA:
700,- 
POPIS:
Florbal je vzrušující týmový sport založený na rychlosti, technické zdatnosti, disciplíně a bystré mysli. Po celém světě florbal rekreačně hraje několik milionů lidí, mužů i žen, oficiální soutěže pak několik stovek tisíc. Mezi četné přínosy patří zlepšování koordinace, obratnosti a síly, ale také rozvoj týmové spolupráce, sebevědomí a života v kolektivu. Všechny tyto dovednosti jsou velmi důležité i v jiných oblastech života. Nejlepší cestou jak začít s florbalem, je vyhledat nejbližší florbalový oddíl a začít trénovat pod dohledem speciálně vyškolených trenérů, kteří se specializují na florbal, a proto porozumí veškerým potřebám malého florbalisty. Největší výhodou je samozřejmě pravidelný start v ligových soutěžích. Florbal má ve Stodě velkou tradici. Naše družstva hrají nejvyšší ligové soutěže. V tělocvičnách se během týdne vystřídá deset tréninkových skupin od přípravky po dospělé zájemce. Během tréninků se dětem věnuje několik trenérů. Koncepce tréninků navazuje na dlouhodobý plán inspirovaný švédským systémem. Rozvíjíme dítě po všech stránkách, klademe důraz na rozvoj všech hráčských dovedností bez důrazu na výsledek utkání /v nejmladších kategoriích/.
Naši nejlepší hráči se pravidelně zúčastňují krajských a celorepublikových výběrů florbalu, zúčastňují se mezinárodních turnajů. Naší snahou je ukázat trenérům i hráčům nové tréninkové metody a posunout kvalitu trenérů v oddíle díky pravidelným školením v této oblasti. 

ZPĚT

© 2020 - DDM Stod
O nás | Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací